CABRİO TENTE DEĞİŞİMİ

Cabrio Tente Değişimi hizmeti oldukça ustalık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Su alan, yırtılmış veya yeni bir görünüm kazandırılmak istenen tente kumaşının orijinal su geçirmez ve dış etkenlere karşı dayanıklı cabrio tente kumaşından yenilenmesi hizmetini vermekteyiz. Cabrio araçların tente kumaşları normal döşemelik kumaşlardan çok farklıdır ve bu özel kumaşın malesef Türkiye’de üretimi bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı Cabrio Tente Kumaşı malzemelerimizi yurtdışından özel olarak ithal etmekteyiz.

Koltuk döşemesi parça değişimine nazaran cabrio tente değişim işlemlerinde tente kumaşının parça değişimini yapmak bazı durumlar haricinde tavsiye edilmemektedir ve ortaya istenilen kalitede bir iş çıkmamaktadır. Bu sebepten dolayı tente kumaşının komple olarak yenilenmesi en sağlıklısı ve mantıklı seçimdir. Ülkemizde Cabrio Tente Değişim hizmeti veren işletme sayısı oldukça azdır. Bunun sebebi işçiliğin oldukça meşakatli, ustalık gerektiren ve tecrübe isteyen bir işlem olmasıdır.

Cabrio tente değişimi, orijinal cabrio tente kumaşı malzemeden yapılabildiği gibi orijinal cabrio tente derisinden de yapılabilmektedir. Bu malzemelerin temel özelliği üç katmanlı olmaları ve su geçirmiyor olmalarıdır. Cabrio tente değişim hizmeti fiyatları her aracın modeline, segmentine, kullanılacak malzemeye ve işçilik durumuna göre değişmektedir. Bu sebepten dolayı sabit fiyat verebilmek mümkün değildir.

Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.